Десерт „Експеримент“

Veröffentlicht von

Катастрофічно бракує часу, а з’їсти щось солоденьке хочеться? Так, ця ситуація траплялася практично з кожним. Але, на жаль, велика кількість десертів забирають доволі багато вільного часу, а от знайти щось швидке та просте в приготуванні не так і легко. Але як добре, що ви слідкуєте за нами та можете знайти для себе будь-який варіант з нашого різноманітного арсеналу рецептів. Сьогодні ж, ми б хотіли поділитись з вами десертом під назвою «Експеримент». Він складається з лагідних вершків, насичених за смаком порічок, морозива з ріжком та декоративного білого шоколаду у вигляді кружечок. Цікавий мікс, правда? А найголовніше те, що ви витратите мінімум часу! Тоді давайте якнайшвидше приступати до його приготування! 

десерт рецепт

Щоб отримати наш апетитний та яскравий «Експеримент» вам потрібні наступні пропорції : 
– вершки від 15% жирності ( приблизно 100 грамів) 
– порічки; декілька гілочок ( орієнтовно 50 грамів) 
– морозиво з ріжком ( смак на ваш вибір) 
– декоративні шоколадні кружельця з білого шоколаду ( 50 грамів) 

оригінальний десерт

Ви затратите максимум 10 хвилин свого вільного часу!

Кількість порцій – 1 

Етапи приготування

1. Спочатку візьмемось за вершки. Їх потрібно помістити у глибоку посудину та збити за допомогою міксера. Потрібно це робити правильно, а саме: починати з малої швидкості і плавно переходити до максимальної. Коли вони повністю стануть густими, одразу припиняйте збивати. Адже якщо не зупинитись, то можна дійти до такого результату, що вершкова маса не буде тримати свою пухкість і просто стане рідкою.

смачний десерт

2. Порічки помістіть у глибоку посудину та залийте холодною водою. Круговими рухами промийте іх від дрібного бруду. Потім очистьте їх від дрібних гілочок та помістіть на окрему тарілку, щоб вони висохли. Ці маленькі ягідки не такі поширені в кулінарії, проте зможуть додати родзинки до вашого десерту.

апетитний десерт

3. Далі візьміть морозиво та вийміть його з упаковки. Помістіть цей смаколик на тарілку,адже зовсім скоро він приєднається до інших інгредієнтів. 

яскравий десерт

4. Шоколадні білі кружельця поставте у невеличку глибоку посудину та помістіть на парову баню,щоб вони розтанули. Весь час помішуйте все, щоб шоколад не пригорів.

ніжний десерт

6. А тепер – фінал! Візьміть десертний посуд та помістіть у нього вершки, використовуючи кондитерський шприц, адже так все буде виглядати набагато естетичніше.Тепер, додайте збоку наші очищені порічки, а з іншого – цілий ріжок з морозивом. Його потрібно поставити до низу, тобто так, щоб сама вафельна частина виглядала із посуду. Потім полийте все розтопленю масою з білого шоколаду. Це все,ваш оригінальний та водночас простий десерт готовий. Смакуйте на здоров‘я.

десерт приготування

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert